Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wykonanie czajnika elektrycznego

Wybierając czajnik, zwróć także uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonany. Od tego zależy jego wytrzymałość, funkcjonalność i przede wszystkim wygląd.

Czajnik wykonany z tworzywa sztucznego jest lżejszy od metalowego, może tez występować w różnych wersjach kolorystycznych. Czajniki metalowe są natomiast wytrzymalsze, jednak ich obudowa zwykle bardziej się nagrzewa. Czajniki szklane bardzo dobrze prezentują się w nowoczesnych kuchniach i są funkcjonalne. Bez problemu można zobaczyć ilość wody w czajniku, a niektóre modele posiadają podświetlane wnętrze, które dodaje uroku gotującej się wodzie. Mogą jednak nagrzewać się mocniej od innych czajników. Za to czajniki ceramiczne są cięższe, ale łatwe w czyszczeniu i nie nagrzewają się zbyt mocno. Ich atutem jest niecodzienny wygląd, dzięki czemu idealnie pasują do zarówno stylowych, jak i nowoczesnych kuchni.

Polecamy artykuł:
Czajnik - jak wybrać?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów