Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Szerokość płyty do zabudowy

Najpopularniejsze płyty mają zazwyczaj cztery pola grzewcze oraz znormalizowane wymiary (ok. 58 cm szerokości oraz 55 cm głębokości), dobrane tak, by pasowały do ciągu szafek kuchennych. Jest to dobry wybór dla większości rodzin.

Jeżeli jednak masz bardzo mało miejsca w kuchni lub rzadko gotujesz i będziesz wykorzystywać płytę jedynie do podgrzewania potraw, możesz wybrać wąskie urządzenie o szerokości 30 cm. Będzie ono miało dwa palniki.

Z kolei dla osób, które mają liczną rodzinę i często gotują wiele potraw, najwygodniejsze będą duże płyty grzewcze o szerokości od 70 do 90 cm z pięcioma lub sześcioma polami.

Polecamy artykuł:
Płyta grzewcza do zabudowy - jak wybrać?

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów