Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wykonanie baterii kuchennej

Dotyczy:
Baterie kuchenne
Baterie chromowe pokryte są warstwą chromu, odporną na szorowanie i tarcie, ale wrażliwą na działanie kwasów. Dlatego do czyszczenia takiej armatury nie powinno się używać silnie działających środków czyszczących.

Baterie granitowe (fragranit, wygląd Silgranitu) są kolorystycznie dopasowane do zlewozmywaków granitowych. Cechuje je trwałość i łatwość w czyszczeniu.

Baterie z mosiądzu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Często występują w stylu retro, dzięki czemu możesz dopasować je do wnętrz w tym stylu.

Baterie wykonane ze stali szlachetnej zostały zaprojektowane tak, by z jednej strony dopełniać wystrój kuchni, tworząc idealne zestawienia ze zlewozmywakami stalowymi i granitowymi, z drugiej zaś zachwycać trwałością i funkcjonalnością.

Baterie o wyglądzie ceramiki mają elementy kolorystyczne dopasowane do zlewozmywaków ceramicznych. Dzięki temu łatwo dopasujesz je do swojego zlewozmywaka.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację