Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary zlewozmywaka

Decydując się na zakup zlewozmywaka koniecznie zwróć uwagę na jego szerokość. Najmniejsze modele 1-komorowe mają szerokość ok. 40 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w niewielkich kuchniach. Do większych kuchni polecane są zlewozmywaki o szerokości powyżej 80 cm. Masz tutaj pełną dowolność. Możesz wybrać zlewozmywak z 1 bardzo dużą komorą, z dodatkowym ociekaczem lub z 2 komorami. Największe zlewozmywaki mają 2 duże komory, 1 małą i ociekacz. Pamiętaj jednak, że taki zlewozmywak zajmie dużo miejsca na Twoim blacie.

W naszej ofercie spotkasz też zlewozmywaki o szerokości poniżej 30 cm. Możesz je montować obok większych zlewozmywaków z tej samej serii, dzięki czemu tworzysz funkcjonalną przestrzeń roboczą o nowoczesnym wyglądzie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację