Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary zlewozmywaka

Dotyczy:
Zlewozmywaki
Decydując się na zakup zlewozmywaka koniecznie zwróć uwagę na jego szerokość. Najmniejsze modele 1-komorowe mają szerokość ok. 40 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w niewielkich kuchniach. Do większych kuchni polecane są zlewozmywaki o szerokości powyżej 80 cm. Masz tutaj pełną dowolność. Możesz wybrać zlewozmywak z 1 bardzo dużą komorą, z dodatkowym ociekaczem lub z 2 komorami. Największe zlewozmywaki mają 2 duże komory, 1 małą i ociekacz. Pamiętaj jednak, że taki zlewozmywak zajmie dużo miejsca na Twoim blacie.

W naszej ofercie spotkasz też zlewozmywaki o szerokości poniżej 30 cm. Możesz je montować obok większych zlewozmywaków z tej samej serii, dzięki czemu tworzysz funkcjonalną przestrzeń roboczą o nowoczesnym wyglądzie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów