Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wykończenie wnętrza mikrofali

Bardzo gładka, emaliowana powierzchnia zwiększa rozproszenie mikrofal w komorze kuchni, co przyspiesza przygotowywanie potrawy. Jest najwygodniejsza w czyszczeniu, jednak w przypadku zarysowania może rdzewieć. Stosowane w najnowszych modelach wykończenie ceramiczne powoduje, że wnętrze kuchenki również jest bardzo łatwe w czyszczeniu, a dodatkowo odporne na zarysowania.

Z kolei stal nierdzewna jest bardzo trwała i stosunkowo odporna na zarysowania, a powstanie ewentualnych rys nie powoduje rdzewienia. Jednak kuchenki z takim wykończeniem są droższe od emaliowanych i ceramicznych.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację