Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Pojemność mikrofali

Pojemność mikrofali odnosi się do wielkości wnętrza kuchenki. Dostępne na rynku kuchenki mikrofalowe wolnostojące posiadają pojemność od ok. 17 do ponad 30 litrów. Modele do zabudowy osiągają pojemność nawet do 46 litrów.

Najczęściej kupowane są urządzenia o pojemności 17-19 litrów. Do takiej kuchenki włożysz talerz o średnicy około 25 cm. Jednak będziesz miał problemy z umieszczeniem wewnątrz dużego, zamrożonego kurczaka. Jeżeli zdecydujesz się na model o pojemności 20-24 litrów, bez problemu podpieczesz dużą pizzę, rozmrozisz duży kawałek mięsa. Przygotujesz również długą zapiekankę i podgrzejesz od razu kilka tostów lub bułek na śniadanie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację