Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zużycie wody w zmywarce

Zużycie wody w zmywarkach wyrażone w litrach, podane dla jednego standardowego cyklu zmywania.

Obecnie najoszczędniejsze zmywarki zużywają ok. 6-7 litrów zimnej wody w ciągu jednego cyklu zmywania. Zużycie wody jest zależne od modelu zmywarki oraz od programu myjącego. Najefektywniejszymi programami są programy ekonomiczne. Wykaz programów dla danego modelu oraz wartość zużycia wody w tych programach znajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia.

Porównując - jedno zmywanie ręczne dla naczyń czteroosobowej rodziny może pochłonąć nawet 80 litrów wody. Do tego zużywa się ciepłą wodę, która jest znacznie droższa od zimnej. Trzeba też wiedzieć, że myjąc ręcznie nigdy nie umyje się naczyń tak efektywnie, w takiej temperaturze i równie higienicznie jak zmywarka. To ważne, zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem maluchów.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów