Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ lodówki turystycznej

Lodówka elektryczna

Lodówki elektryczne mogą być zasilane z gniazdka zapalniczki samochodowej i/lub sieciowo 230 V. Dzięki temu lepiej chłodzą, a niektóre z nich mają też możliwość grzania. Lodówka elektryczna to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują i zamierzają efektywnie korzystać z urządzenia.

Lodówka na wkłady mrożące

Jest to typ lodówki doskonały na krótkie pobyty na świeżym powietrzu. Wkłady, które na co najmniej kilka godzin należy przechowywać w zamrażarce, chłodzą następnie wnętrze lodówki i jego zawartość. Dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie dostępu do zamrażarki. Na 10 litrów pojemności lodówki, należy stosować 1 litr wkładu mrożącego.

Polecamy artykuł:
Jak wybrać lodówkę turystyczną?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację