Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Szósty Zmysł - lodówki

Dotyczy Towarów marek:
Whirlpool
Technologia Szósty Zmysł zapewnia doskonałe warunki do przechowywania żywności.
Czujniki Szósty Zmysł wykrywają i natychmiast reagują na wszelkie zmiany warunków panujących we wnętrzu chłodziarki, które powodowane mogą być np. otwarciem drzwi lodówki, przerwą w dopływie energii, a nawet wtedy, gdy rozkładanie zakupów na półkach zajmie Ci więcej czasu.
Po wykryciu wzrostu temperatury technologia Szósty Zmysł kieruje we właściwe miejsce strumień schłodzonego powietrza, przywracając wymaganą temperaturę chłodzenia w czasie nawet 10 razy krótszym niż w tradycyjnej lodówce. Dzięki temu produkty dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację