Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zmiana kierunku otwierania drzwi

W większości modeli lodówek i zamrażarek drzwi otwierają się z lewej na prawą stronę (jak na zdjęciu poniżej), jednak w 95% modeli można w prosty sposób zmienić kierunek otwierania drzwi tak, aby otwierały się w drugą stronę. 
Niektórzy producenci zastrzegają sobie możliwość zamiany drzwi tylko dla serwisu lub osoby z odpowiednimi uprawnieniami.
Na rynku są również dostępne lodówki z funkcją obustronnego otwierania drzwi.
Jeżeli szukasz modelu z drzwiami otwieranymi na lewą stronę zwróć uwagę czy w wybranym przez Ciebie modelu urządzenia jest możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. 
Uwaga! Zmiana kierunku otwierania drzwi nie jest możliwa w przypadku zamrażarek skrzyniowych.
 Boisz się samodzielnie zmienić kierunek otwierania drzwi? Zaufaj naszym Technikom i wykup dodatkową usługę. Znajdziesz ją przy produkcie w zakładce "Usługi".
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację