Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Smart TV

Termin Smart TV generalnie stosowany jest do określenia technologii umożliwiającej połączenie telewizji i internetu. Produkty wyposażone w takie rozwiązanie dają użytkownikom możliwość korzystania z wybranych serwisów i aplikacji internetowych np. Netflix, HBO GO, YouTube itp. 

System operacyjny Android
w Smart TV pozwala na płynne przeglądanie treści, prowadzenie rozmów, korzystanie z ulubionych aplikacji i granie w ulubione gry - wszystko w bardzo szybki, intuicyjny i przyjemny sposób. Dzięki dodatkowym korzyściom, takim jak dostęp do sklepu Google™ Play czy wyszukiwarki Chrome™, zabawa nie będzie miała końca.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację