Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

SimpLink

Dotyczy Towarów marek:
LG
Można wygodnie kontrolować i korzystać z różnych urządzeń multimedialnych podłączonych przez HDMI za pomocą pilota TV. Po uruchomieniu urządzenia multimedialnego, można od razu oglądać treści z urządzenia na ekranie telewizora bez konieczności ustawiania czegokolwiek.

*Ta funkcja działa tylko z urządzeniami z logo SIMPLINK . Sprawdź, logo SIMPLINK na urządzeniu zewnętrznym. Jeżeli urządzenie nie spełnia wymaganych specyfikacji, korzystanie z funkcji może nie być możliwe.
*Kabel HDMI z funkcją CEC (Consumer Electronics Control) jest konieczny do korzystania SIMPLINK. Pin 13 kabla HDMI jest używany do przesyłania danych między urządzeniami.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację