Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

AirPlay

  Funkcja AirPlay umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki oraz wyświetlania zdjęć i filmów z kompatybilnych urządzeń Apple (iPod, iPhone, iPad). Oznacza to, że można cieszyć się swoimi zasobami muzycznej biblioteki iTunes przez sprzęt audio-wideo (wieże, głośniki, amplitunery itp.). Można również sklonować cały ekran urządzenia z systemem iOS.

Zawartość obsługiwana przez funkcję AirPlay:

• Funkcja AirPlay umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów z urządzenia z systemem iOS na urządzeniu Apple TV (2. generacji lub nowszej).
• Funkcja AirPlay umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia z systemem iOS na urządzeniu Apple TV, stacji bazowej AirPort Express lub głośnikach AirPlay
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację