Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj urządzenia kosmetycznego

W naszej ofercie znajdziesz produkty, dzięki którym możesz kompleksowo zadbać o swoje ciało.

 • Urządzenia do pielęgnacji twarzy. Znajdziesz tu m.in. myjki soniczne, które pomogą Ci w codziennej pielęgnacji i oczyszczaniu twarzy. Głęboko oczyszczają one skórę i zmiękczają zrogowaciały naskórek. Warto również wypróbować urządzenie do mikrodermabrazji. Dzięki systematycznym zabiegom Twoja skóra będzie gładsza i jędrniejsza. Inne urządzenia do pielęgnacji twarzy posiadają w wyposażeniu szczoteczki do masażu i peelingu. W łatwy sposób zapewniają one czystą i gładką skórę. Kolejną propozycją jest masażer przeciwzmarszkowy pod oczy, który delikatnie masuje okolice oka, działa ujędrniająco i poprawia ukrwienie. W naszej ofercie znajdziesz również trymery do usuwania niechcianych włosków oraz lusterka ułatwiające wykonanie perfekcyjnego makijażu.
   
 • Urządzenia do pielęgnacji dłoni i stóp. W tej grupie znajdują się urządzenia do manicure, pedicure i pedi-manicure. Pomogą Ci one zadbać o wygląd paznokci dłoni i stóp. Możesz też kupić pilnik do stóp, który skutecznie usuwa stwardniały naskórek z pięt.
   
 • Urządzenia do pielęgnacji ciała. Znajdziesz tu produkty przydatne w codziennej pielęgnacji różnych części ciała. Może to być np. zestaw do bikini, składający sie z trymera usuwającego niechciane włoski oraz szczoteczki złuszczającej lub urządzenie do usuwania naskórka z dodatkowymi głowicami do peelingu, masowania i oczyszczania.
   
 • Urządzenia do pielęgnacji włosów. Mogą tu być termoloki do podkręcania włosów i nadawania im objętości oraz szczotki do włosów zmniejszające elektryzowanie.
   
 • Wyposażenie dodatkowe do lokówek i suszarek do włosów. Znajdziesz tu dyfuzory  zwiększające objętość włosów, koncentratory do szybszego suszenia włosów oraz końcówki do lokówek. Przed zakupem koniecznie sprawdź, czy wybrana końcówka jest kompatybilna z Twoją suszarką lub lokówką.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację