Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Maksymalne obciążenie wagi dziecięcej

Dotyczy:
Wagi dziecięce
Maksymalny ciężar, jaki jest w stanie zważyć waga. W zależności od modelu wagi dziecięcej może wynosić ona od 15 do nawet 50 kilogramów.

W pierszym roku życia dziecka powinno się stale kontrolować jego wagę. Normą dla rocznego malucha jest waga w okolicach 8-12 kg. Wszystkie wagi dziecięce spokojnie wystarczają na okres niemowlęcy. Jeśli chcesz, aby Twoja waga posłużyła dłużej, wybierz model o większym obciążeniu. Wagi o maksymalnym obciążeniu 50 kg posiadają z reguły zdejmowaną tackę, co umożliwia ważenie większych dzieci na stojąco.

Polecamy artykuł:
Pierwsze dziecko - co warto kupić?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację