Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Pojemność formy

Maksymalna pojemność formy różni się w zależności od modelu wypiekacza. Produkty z naszej oferty posiadają pojemność od 900 g do prawie 2 kg. Niektóre z nich dodatkowo umożliwiają wybór wielkości chleba, dzięki czemu możesz upiec mniejszy bochenek.

Decydując się na zakup wypiekacza, weź pod uwagę wielkość swojej rodziny i dzienne zużycie chleba. Jeśli jecie dużo pieczywa, warto kupić wypiekacz o większej pojemności. Dla niewielkiej rodziny wystarczy model o mniejszej formie, dzięki czemu chleb nie zmarnuje się, a wypiekacz nie zużyje zbyt dużo prądu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację