Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Skype TV

Dotyczy:
Telewizory
Skype w telewizorze umożliwia prowadzenie wysokiej jakości rozmów z rodziną i znajomymi na całym świecie bezpośrednio z domowego salonu - bez konieczności korzystania z komputera czy przeprowadzenia skomplikowanej konfiguracji. Aby korzystać ze Skype'a w telewizorze, będziesz potrzebował kamery. Skype w telewizorze nie jest zgodny ze zwykłymi komputerowymi kamerami internetowymi. Potrzebna jest specjalna kamera do telewizora. Takie kamery są wyposażone w specjalne mikrofony, które mogą odbierać głos z większych odległości i umożliwiają prowadzenie rozmów z wygodnej kanapy oraz zapewniają dobrej jakości obraz, który jest zoptymalizowany pod kątem danego telewizora. Niektóre telewizory mają też wbudowaną kamerę, dzięki czemu nie trzeba mieć dodatkowej kamery, aby korzystać ze Skype'a w telewizorze.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów