Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ zestawu - tunery telewizji satelitarnej

Dekodery to odbiorniki HD telewizji satelitarnej i naziemnej pozwalające na odbiór programów darmowych (niekodowanych) a dodatkowo także kanałów płatnych (kodowanych). Moduł CAM CI + możesz podłączyć do telewizora z gniazdem CI i wbudowanym tunerem satelitarnym. Zalety tego rozwiązania to wygoda, nie potrzebujesz dodatkowego pilota, aby korzystać z telewizji satelitarnej oraz niewidoczność, nie musisz martwić się o to, gdzie ustawisz dekoder, ani o ukrycie kabli łączących dekoder z telewizorem. Oba urządzenia posiadają czytnik kart abonenckich telewizji płatnej (z kartą dostępową) dzięki czemu możliwe jest powiększenie liczby dostępnych programów o kanały zakodowane czyli płatne (stanowiące ofertę płatnych platform cyfrowych)
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację