Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Latarki - rodzaj

Latarki są niewątpliwie rozwiązaniem, które bardzo często ułatwia nam funkcjonowanie, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy mamy ograniczony dostęp do oświetlenia (rajdy, biwaki, obozy w lesie) a także wtedy, gdy przytrafi nam się awaria elektryczności w domu.

  • Latarka uniwersalna - latarka do codziennego użytku spełniająca potrzeby w zakresie oświetlenia domu i jego otoczenia
  • Latarka robocza - latarka która została zaprojektowana tak, aby można było ją używać podczas wykonywania różnych czynności w warsztacie czy na budowie. Zaprojektowane specjalnie dla hobbystów lub profesjonalistów, idealne dla konsumentów mających specyficzne potrzeby, którzy polegają na najlepszej jakości.
  • Latarka czołowa - latarka na głowę która przyda się podczas wykonywania czynności wymagających użycia rąk.
  • Latarka Lampka - latarka pełniąca funkcję lampy przeznaczone np. do oświetlenia drogi (lampy rowerowe) czy pomocna na biwaku i innych zajęciach w terenie (lampy kempingowe). 
  • Latarka mini - jej niewielkie wymiary i ergonomiczne funkcję sprawiają, że to praktyczna latarka o szerokim zakresie zastosowań. Często posiada karabińczyk dla łatwego mocowania do plecaka, pęku kluczy itp. Lekka konstrukcja sprawia, że latarkę można nosić w torebce lub w kieszeni i doskonale sprawdza się ona w podróży
  • Latarka Specjalna - latarki przeznaczone do nie standardowych czynności które wymagają oświetlenia jak na przykład widoczność i bezpieczeństwo na drodze.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów