Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Latarki - rodzaj

Latarki są niewątpliwie rozwiązaniem, które bardzo często ułatwia nam funkcjonowanie, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy mamy ograniczony dostęp do oświetlenia (rajdy, biwaki, obozy w lesie) a także wtedy, gdy przytrafi nam się awaria elektryczności w domu.

  • Latarka uniwersalna - latarka do codziennego użytku spełniająca potrzeby w zakresie oświetlenia domu i jego otoczenia
  • Latarka robocza - latarka która została zaprojektowana tak, aby można było ją używać podczas wykonywania różnych czynności w warsztacie czy na budowie. Zaprojektowane specjalnie dla hobbystów lub profesjonalistów, idealne dla konsumentów mających specyficzne potrzeby, którzy polegają na najlepszej jakości.
  • Latarka czołowa - latarka na głowę która przyda się podczas wykonywania czynności wymagających użycia rąk.
  • Latarka Lampka - latarka pełniąca funkcję lampy przeznaczone np. do oświetlenia drogi (lampy rowerowe) czy pomocna na biwaku i innych zajęciach w terenie (lampy kempingowe). 
  • Latarka mini - jej niewielkie wymiary i ergonomiczne funkcję sprawiają, że to praktyczna latarka o szerokim zakresie zastosowań. Często posiada karabińczyk dla łatwego mocowania do plecaka, pęku kluczy itp. Lekka konstrukcja sprawia, że latarkę można nosić w torebce lub w kieszeni i doskonale sprawdza się ona w podróży
  • Latarka Specjalna - latarki przeznaczone do nie standardowych czynności które wymagają oświetlenia jak na przykład widoczność i bezpieczeństwo na drodze.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację