Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wyposażenie mikserów ręcznych

Dotyczy:
Miksery ręczne
Standardowo mikser ręczny posiada w wyposażeniu mieszadła i ewentualnie misę roboczą. Warto jednak zwrócić uwagę na wyposażenie, które może ułatwić obsługę lub dodać nowe możliwości.

  • Kielich do miksowania - Pojemnik umożliwiający miksowanie różnych produktów, przygotowywanie koktajli lub zup-kremów. W zależności od modelu miksera może to być kielich z osobnymi ostrzami lub kubek, w którym możesz miksować za pomocą dołączonej do wyposażenia stopki miksującej.
  • Misa obrotowa - W wyposażeniu otrzymasz stojak i misę. Mikser i misę mocuje się na stojaku. Misa obraca się na nim, co gwarantuje dokładne wymieszanie produktów. Taki sposób ma jeszcze jedną zaletę - nie musisz trzymać miksera w ręku podczas miksowania.
  • Rozdrabniacz - Niewielki pojemnik z osobnym ostrzem. Umożliwia siekanie warzyw i owoców na mniejsze kawałki.
  • Stopka miksująca - Mikser posiada stopkę do miksowania, taką jak w blenderach ręcznych. Stopka przydaje się do miksowania różnego rodzaju produktów, przygotowywania koktajli i zup-kremów.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację