Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Ładowarki sieciowe - Rodzaj

  • Ładowarka biurkowa (stacja ładująca) - Umożliwia wygodne podłączenie urządzenia do ładowania. Jest to estetycznie wykonane akcesorium, które stawia się na stałe w wybranym miejscu.
  • Ładowarka sieciowa - Standardowa ładowarka wykorzystywana do ładowania urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Podłączane do gniazda sieciowego 230 V umożliwia wykorzystanie kabla USB w celu naładowania urządzenia. Niektóre ładowarki posiadają kilka wejść USB oraz kabel na wyposażeniu.
  • Ładowarka bezprzewodowa - Umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzenia na zasadzie indukcji elektrycznej. Ładowarki te występują pod postacią podstawek (tzw. padów) i pozwalają na wygodne ładowanie bez konieczności podłączania kabla za każdym razem. Z reguły nie posiadają kabla, wykorzystując ten z wyposażenia urządzenia.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację