Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wskaźnik wymiany wkładu

Najczęściej wkład filtrujący należy wymieniać co 1 miesiąc. Wszystko jednak zależy od rodzaju wkładu, częstotliwości użytkowania dzbanka oraz twardości wody. Dlatego przydaje się wskaźnik wymiany wkładu, który informuje o konieczności wymiany wkładu.

Wskaźnik elektroniczny posiada wbudowany wyświetlacz, na którym (przeważnie za pomocą pasków) jest pokazywana informacja o stopniu zużycia filtra. Mechaniczny wskażnik to najczęściej pokrętło odmierzające czas do wymiany wkładu. Obydwa wskaźniki aktywuje użytkownik podczas wymiany filtra.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów