Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Prostownica

Prostownica umożliwia łatwe i szybkie prostowanie włosów. Posiada dwie płytki, które niczym żelazko rozprasowują umieszczone pomiędzy sobą pasma włosów.

Prostownica mocno się nagrzewa, dlatego ważne jest, aby posiadała regulację temperatury oraz bezpieczne dla włosów płytki. Jeśli zamierzasz często korzystać z prostownicy wybierz model, który nie zniszczy Twoich włosów.

Dla osób często podróżujących dobrym rozwiązaniem są prostownice turystyczne. Mają one mniejsze wymiary od tradycyjnych prostownic, dlatego bez problemu mieszczą się w damskich torebkach.

Polecamy artykuł:
Prostownica do włosów - jak wybrać?
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację