Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Transmisja Audio, Wideo, Wi-Fi - rodzaj produktów

Akcesoria które pomogą w połączeniu bezprzewodowym z  urządzeniem audio-wideo

  • Adapter Bluetooth zmieni zestaw Hi-Fi lub inne urządzenie audio w bezprzewodowy zestaw muzyczny. Wystarczy podłączyć adapter do gniazda RCA lub 3,5 mm, aby móc odtwarzać muzykę ze smartfona lub tabletu.
  • Adapter Wi-Fi wystarczy podłączyć do kompatybilnego telewizora z gniazdem USB by bezprzewodowo pobierać treści Smart TV z Internetu lub przesyłać je z aparatów cyfrowych, smartfonów, tabletów i innych, kompatybilnych z certyfikatem DLNA
  • Pióro dotykowe rysuje dokładne litery i skomplikowane figury dzięki technologii wykrywania pozycji. Zobacz nowe możliwości telewizora z nowym Touch Pen
  • Rejestrator audio-wideo pozwala przechwycić obraz z dowolnego źródła i jednocześnie zapisać dane na podłączonym dysku zewnętrznym lub pamięci flash. Dzięki temu gracze, którzy do tej pory wykorzystywali swoje komputery do nagrywania "game play" z gier, mogą w prosty sposób zarejestrować swoje osiągnięcia i pochwalić się nimi w Internecie.
  • Wzmacniacz surround pozwala na korzystanie z zestawu 5.1 kanałowego (pięć głośników i subwoofer) lub 7.1 kanałowego (siedem głośników i jeden subwoofer) Dzięki niemu możemy uniknąć plątaniny przewodów w pokoju, ułatwiając utrzymanie porządku.
  • Zestaw bezprzewodowy umożliwi przekształcić urządzenie w bezprzewodowy system audio, dzięki któremu można cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu w domu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów