Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie szczoteczki elektrycznej

  • Zasilanie akumulatorowe - szczoteczka jest zasilana elektrycznie, ale pracuje tylko na akumulatorze. W zestawie ze szczoteczką otrzymujemy ładowarkę - najczęściej jest to stojak służący również do przechowywania szczoteczki. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu nie będziesz musiał pamiętać o wymianie baterii.
  • Zasilanie bateryjne - najczęściej spotykane jest w szczoteczkach dla dzieci. Szczoteczki bateryjne mają mniej funkcji od szczoteczek akumulatorowych, mogą być wzbogacone w wibracje, które wzmacniają efekt czyszczenia.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację