Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie szczoteczki elektrycznej

  • Zasilanie akumulatorowe - szczoteczka jest zasilana elektrycznie, ale pracuje tylko na akumulatorze. W zestawie ze szczoteczką otrzymujemy ładowarkę - najczęściej jest to stojak służący również do przechowywania szczoteczki. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu nie będziesz musiał pamiętać o wymianie baterii.
  • Zasilanie bateryjne - najczęściej spotykane jest w szczoteczkach dla dzieci. Szczoteczki bateryjne mają mniej funkcji od szczoteczek akumulatorowych, mogą być wzbogacone w wibracje, które wzmacniają efekt czyszczenia.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów