Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ filtra

Dobry filtr chroni silnik przed zanieczyszczeniami, oczyszcza powietrze wydostające się z odkurzacza oraz zatrzymuje drobne zanieczyszczenia i przykre zapachy.

  • Filtr wlotowy - umieszczony przed silnikiem chroni go przed zanieczyszczeniami.
  • Filtr wylotowy - oczyszcza powietrze wydostające się z odkurzacza i zatrzymuje drobne zanieczyszczenia oraz przykre zapachy. W zależności od modelu filtra może on być zmywalny lub jednorazowy.

Filtry najczęściej dedykowane są do poszczególnych modeli lub serii odkurzaczy. W naszej ofercie możesz znaleźć również filtry cylindryczne (o kształcie walca), separatory (np. do oddzielania wody od powietrza w odkurzaczach piorących) lub siatki ochronne (służące np. do oddzielania popiołu lub innych zanieczyszczeń).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację