Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Możliwość podłączenia do ciepłej wody

Dotyczy:
Zmywarki , Pralki
Podłączenie do ciepłej wody wpływa na oszczędność energii. Jeśli woda w Twoim domu podgrzewana jest dzięki kolektorom słonecznym, pompą ciepła lub kotłem CO warto podłączyć ją do urządzenia.

W pralkach z reguły dostępne są 2 osobne zawory na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu urządzenie może mieszać wody o różnej temperaturze, a także używać zimnej wody do programów piorących w niskiej temperaturze.
W zmywarkach ciepłą wodę podłącza się zamiast zimnej. Maksymalna temperatura ciepłej wody podawana jest w instrukcji obsługi urządzenia.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację