Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Pranie parowe

Dotyczy grup Towarowych:
Pralki
Pralka z dodatkową funkcją pary wodnej. W wyniku połączenia gorącego powietrza z wodą powstaje para wodna, która równomiernie nasącza ubrania.

Pralki parowe zużywają mniej energii oraz wody niż tradycyjne urządzenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii można prać ograniczając do minimum stosowanie detergentów oraz odświeżać ubrania bez użycia środków piorących. Para wodna usunie z ubrań nie tylko brud, ale także bakterie i roztocza. Zmniejszenie ilości dodawanych do prania środków chemicznych oraz dezynfekcja to doskonałe rozwiązanie dla alergików i małych dzieci. Mniejsze zużycie środków piorących to również mniejsze koszty i ochrona środowiska. Ponadto dzięki zastosowaniu pary wodnej ubrania są mniej pogniecione, a co za tym idzie łatwiejsze do wyprasowania.

Wybierając pralkę z funkcją pary wodnej zadbasz jednocześnie o środowisko, domowy budżet i zdrowie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację