Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Czas ładowania myjki do okien

Dotyczy:
Myjki do okien
 Parametr informujący o tym ile czasu będzie ładował się akumulator od w pełni rozładowanego do pełnego naładowania. Myjki do okien wyposażone są w akumulatory oferujące różne czasy ładowania i pracy. W zależności od modelu akumulator może ładować się od 1,5 do 6 godzin. 
Wybierając myjkę zastanów się, jak często będziesz korzystał z myjki do mycia okien i innych powierzchni np. luster, glazury czy kabiny prysznicowej. Im krótszy czas ładowania, tym szybciej urządzenie będzie gotowe do dalszej pracy. 
Przed zakupem zwróć również uwagę na czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Im dłuższy czas pracy, tym rzadziej trzeba ładować akumulator. Jeżeli masz w domu dużo okien i innych powierzchni, które chcesz czyścić myjką dobrym rozwiązaniem może być model z dwoma akumulatorami. Umożliwi Ci to czyszczenie okien bez konieczności przerw na ładowanie.
 
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację