Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Czas ładowania myjki do okien

Dotyczy:
Myjki do okien
 Parametr informujący o tym ile czasu będzie ładował się akumulator od w pełni rozładowanego do pełnego naładowania. Myjki do okien wyposażone są w akumulatory oferujące różne czasy ładowania i pracy. W zależności od modelu akumulator może ładować się od 1,5 do 6 godzin. 
Wybierając myjkę zastanów się, jak często będziesz korzystał z myjki do mycia okien i innych powierzchni np. luster, glazury czy kabiny prysznicowej. Im krótszy czas ładowania, tym szybciej urządzenie będzie gotowe do dalszej pracy. 
Przed zakupem zwróć również uwagę na czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Im dłuższy czas pracy, tym rzadziej trzeba ładować akumulator. Jeżeli masz w domu dużo okien i innych powierzchni, które chcesz czyścić myjką dobrym rozwiązaniem może być model z dwoma akumulatorami. Umożliwi Ci to czyszczenie okien bez konieczności przerw na ładowanie.
 
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów