Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Myjka automatyczna

Dotyczy:
Myjki do okien
Myjka automatyczna to bezobsługowy robot służący do mycia powierzchni szklanych. Wyposażony jest w ściereczki, które wystarczy spryskać płynem. Następnie robot przytwierdza się do okna. Myjka zasysa powietrze, dzięki czemu utrzymuje się na powierzchni okna i dokładnie je czyści.

W zależności od modelu możesz uruchomić tryb automatyczny lub manualny, w którym sam sterujesz pracą robota. Pomoże Ci w tym dołączony pilot. Robot może być wyposażony w zasilanie awaryjne, które utrzyma go przez jakiś czas na szybie w przypadku nagłej utraty zasilania oraz w linkę zabezpieczającą.

Myjki automatyczne są droższe od tradycyjnych, dlatego polecane są szczególnie osobom posiadającym duże i wysokie okna. Oprócz mycia okien myjki sprawdzają się również w czyszczeniu glazur, gładkich podłóg, stołów czy kabin prysznicowych.

Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację