Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Panasonic ALL Series

Dotyczy Towarów marek:
Panasonic
Linia produktów ALL Series łączy głośniki, systemy kina domowego i pełne systemy Hi-Fi, umożliwiając bezproblemowe bezprzewodowe udostępnianie muzyki. Można ją odtwarzać w wyjątkowej jakości z wielu źródeł, takich jak płyty CD, internetowe stacje radiowe czy ulubione usługi udostępniania wideo. Ponieważ wszystkie produkty ALL Series można połączyć ze sobą, ich sieć może przekazywać ulubione utwory i albumy do wszystkich pomieszczeń w domu. Możesz rozesłać różną muzykę do różnych elementów sieci głośników ALL lub odtwarzać tę samą w każdym pomieszczeniu, by stworzyć prawdziwie imprezową atmosferę.
System ALL Series za pośrednictwem aplikacji Panasonic Music Streaming App może korzystać z bogactwa usług muzycznych, takich jak Qualcomm AllPlay Radio, Spotify, napster, AUPEO! i wiele innych. Co więcej, aby jak najbardziej uprościć korzystanie z ALL Series, aplikacja Panasonic Music Stream App umożliwia wyświetlenie menu aplikacji większości popularnych usług subskrypcji muzyki. Takie podejście gwarantuje także pełną funkcjonalność wszystkich tych zewnętrznych platform muzycznych.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację