Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Liczba miejsc na butelki

Liczba miejsc na butelki to główny parametr, który musisz wziąć pod uwagę przy zakupie. W chłodziarce do wina każda butelka ma swoje wydzielone miejsce, dlatego liczba ta jest precyzyjnie podana. W zależności od modelu możesz przechowywać od 7 do ponad 300 butelek jednocześnie.

Dopasuj pojemność chłodziarki do własnych potrzeb. Jeśli masz niewielką kolekcję wina postaw na mniejszą pojemność. Taka chłodziarka zajmie mniej miejsca i zużyje mniej prądu. Do większej kolekcji win wybierz chłodziarkę z większą liczbą miejsc na butelki.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów