Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary chłodziarek do wina

Decydując się na zakup chłodziarki do wina dokładnie zaplanuj, w którym miejscu w domu ją postawisz. Chłodziarki dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz wielkość urządzenia do zaplanowanego miejsca. Wysokość chłodziarek waha się od 60 cm do nawet 2 metrów. Również w szerokościach mamy duży wybór - od 15 do 75 cm, dzięki czemu możesz postawić chłodziarkę nawet w wąskiej przestrzeni.

Pamiętaj, że wymiary chłodziarki są nieodłącznie powiązane z pojemnością. Jeśli chcesz przechowywać więcej butelek wina musisz zdecydować się na większe urządzenie. Przed zakupem zwróć też uwagę na kierunek otwierania drzwi lub możliwość jego zmiany. Ułatwi Ci to swobodne korzystanie z urządzenia.

Uwaga: Wymiary są podawane bez wystających elementów, takich jak uchwyty.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów