Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Ochrona ekranu

   

Ekran telefonu bywa podatny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może się okazać zakup szkła lub foli ochronnej na ekran.
 

  • Folia ochronna - ogromną zaleta tego typu zabezpieczenia jest niska cena oraz  jej minimalna grubość. Wady to większa podatność na zarysowania i mniejsza szansa ochrony przed pęknięciem w przypadku uderzenia.
  • Szkło hartowane jest zauważalnie grubsze i sztywniejsze od folii. Jego montaż będzie łatwiejszy, a trwałość jeszcze lepsza. W dodatku, gdyby telefon upadł lub został czymś uderzony, szkło ma szansę zamortyzować uderzenie. Zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego mają zazwyczaj skalę twardości 9H.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów