Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Maksymalna wielkość pomieszczenia

Parametr informujący o maksymalnej powierzchni pomieszczenia, w którym może być ustawiony oczyszczacz, aby oczyszczał powietrze wydajnie. Jeżeli chcesz cieszyć się naprawdę oczyszczonym powietrzem, wybierając urządzenie zastanów się, w jakiej wielkości pomieszczeniu będzie pracował. Oczyszczacz postawiony w zbyt dużym pomieszczeniu nie będzie pracował skutecznie i nie oczyści pomieszczenia z zanieczyszczonego powietrza.

Pamiętaj także, że oczyszczacz pracuje najwydajniej, gdy w pomieszczeniu są zamknięte drzwi i okna oraz takich, gdzie przestrzeń nie jest podzielona (np. ściankami czy dużymi meblami) i możliwa jest swobodna cyrkulacja powietrza.


Polecamy artykuł:
Zadbaj o powietrze latem – oczyszczacze powietrza do Twojego domu

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów