Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Maksymalna wielkość pomieszczenia

Parametr informujący o maksymalnej powierzchni pomieszczenia, w którym może być ustawiony oczyszczacz, aby oczyszczał powietrze wydajnie. Jeżeli chcesz cieszyć się naprawdę oczyszczonym powietrzem, wybierając urządzenie zastanów się, w jakiej wielkości pomieszczeniu będzie pracował. Oczyszczacz postawiony w zbyt dużym pomieszczeniu nie będzie pracował skutecznie i nie oczyści pomieszczenia z zanieczyszczonego powietrza.

Pamiętaj także, że oczyszczacz pracuje najwydajniej, gdy w pomieszczeniu są zamknięte drzwi i okna oraz takich, gdzie przestrzeń nie jest podzielona (np. ściankami czy dużymi meblami) i możliwa jest swobodna cyrkulacja powietrza.


Polecamy artykuł:
Zadbaj o powietrze latem – oczyszczacze powietrza do Twojego domu

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację