Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zestawy słuchawkowe Bluetooth

Zestawy słuchawkowe Bluetooth służą do prowadzenia rozmów telefonicznych, bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Wyróżniamy kilka rodzajów zestawów, w zależności od konstrukcji i sposobu użycia.
  • Słuchawka Bluetooth - Najpopularniejszy rodzaj zestawów tzw. Hands-free. Całą słuchawkę montuje się na uchu za pomocą dedykowanych pałąków lub wkładek dousznych.
  • Zestaw głośnomówiący Bluetooth - Zestawy dedykowane do samochodów. Zamontowane na podsufitce dostarczają dobrej jakości dźwięk a ich obsługa jest prosta. Często spotykana jest obsługa głosowa.
  • Motocyklowy/rowerowy zestaw Bluetooth - Specjalistyczne zestawy Bluetooth dedykowane motocyklistom lub rowerzystom.
  • Słuchawki stereofoniczne - Słuchawki douszne pozwalające na rozmowy stereo. Brzmienie w tych zestawach jest o wiele lepszej jakości od słuchawek mono.


Motocyklowy zestaw Bluetooth Słuchawka Bluetooth Zestaw głośnomówiący Bluetooth Słuchawki stereofoniczne
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację