Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie głośniki przenośne

  • Sprzęt z zasilaniem akumulatorowym jest cięższy niż modele sieciowe, jednak umożliwia użycie w dowolnym miejscu. Wbudowany akumulator może zapewniajć nawet do kilkunastu godzin pracy bez przerwy.
  • Zasilanie sieciowe 230-240 V 50/60 Hz - urządzenie może być użytkowane wyłącznie w trakcie podłączenia do sieci. Takie głośniki przeważnie zapewniają więcej mocy ale jesteśmy uzależnieni od gniazdka elektrycznego.
  • Najwygodniejszym rozwiązaniem jest zasilanie akumulatorowo-sieciowe, bo dzięki niemu urządzenie może działać na akumulatorach (co przydaje się w podróży) lub gdy jest podłączone do sieci (nie trzeba czekać aż akumulator się naładuje). Takie rozwiązanie daje największą swobodę użycia.
  • Zasilanie przez gniazdo USB jest podobne do zasilania sieciowego jednak tutaj jesteśmy uzależnieni od portu USB innego urządzenia, które dostarczy nam prąd (np. laptop) lub za pomocą zasilacza USB lub do akumulatora USB (dostarczanego oddzielnie).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

ZAKUPY PRZEZ TELEFON

  • Konsultant pomoże w realizacji zakupów tylko przez telefon

855 855 855
Czynne do 21:00

Koszt połączenia według taryfy lokalnej Twojego operatora

połączenie interaktywne

  • Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich. Wspólnie będziecie mogli umieszczać produkty w koszyku.
  • Doradca pomoże w wyborze produktu
  • Opowie o najnowszych promocjach
  • Przygotuje zamówienie/rezerwację dla Ciebie, jeżeli zechcesz
  • W każdej chwili będziesz mógł/a zakończyć połączenie z doradcą
SZCZEGÓŁY

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów