Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Regulacja obrotów w blenderach kielichowych

Regulacja obrotów umożliwia dopasowanie prędkości blendera do rodzaju żywności. Sterowanie obrotami może być mechaniczne lub elektroniczne.

Sterowanie elektroniczne pozwala na bardzo dokładne ustawienia. Zazwyczaj łączy się z występowaniem elektronicznego wyświetlacza, z którego można odczytać informacje o pracy urządzenia.
Sterowanie mechaniczne odbywa się za pomocą mechanicznego pokrętła. Jest mniej precyzyjne, jednak znacznie łatwiejsze w obsłudze.

Prędkość może być wybierana skokowo lub płynnie. Skokowo oznacza możliwość wyboru spośród określonej liczby prędkości. Regulacja płynna to swobodny wybór pomiędzy najniższą a najwyższą prędkością. Dzięki regulacji płynnej dokładniej dopasujesz prędkość blendera do własnych potrzeb.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów