Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wykonanie kielicha

Kielich stanowi najważniejszą część blendera kielichowego. To w nim miksujesz różnego rodzaju produkty, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność, ale też na to, z czego został wykonany.

Kielichy najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego lub szkła. Kielich z tworzywa sztucznego jest lżejszy, ale mało odporny na uderzenia. Dodatkowo może w nim dochodzić do przebarwień od owoców i warzyw. Kielich szklany jest cięższy, ale jeśli wykonany jest ze szkła hartowanego to umożliwia miksowanie gorących potraw i wyróżnia się większą odpornością na uderzenia.
W naszej ofercie możesz też spotkać kielichy ze stali nierdzewnej - solidnie wykonane i trwałe, ale nie przezroczyste - oraz z Tritanu. Tritan to materiał odporny na zarysowania. Nie zawiera szkodliwego BPA, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu.

Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów