Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Sposób otwierania drzwi w kuchence mikrofalowej

Sposób otwierania drzwi jest ważny pod kątem ustawienia urządzenia w kuchni. W kuchenkach wolnostojących w zdecydowanej większości modeli drzwiczki otwierają się w lewą stronę. W modelach do zabudowy znajdziesz kuchenki z drzwiczkami otwieranymi do dołu.

W przypadku drzwi otwieranych na bok kuchenka powinna stać w takim miejscu, aby dostęp do jej wnętrza był wygodny. Pamiętaj, że nie ma możliwości zmiany kierunku otwierania. Modele z drzwiczkami otwieranymi do dołu nie powinny być zamontowane za wysoko, ponieważ otwarte drzwi uniemożliwią Ci łatwe wkładanie i wyjmowanie potraw.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów