Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Sposób otwierania drzwi w kuchence mikrofalowej

Sposób otwierania drzwi jest ważny pod kątem ustawienia urządzenia w kuchni. W kuchenkach wolnostojących w zdecydowanej większości modeli drzwiczki otwierają się w lewą stronę. W modelach do zabudowy znajdziesz kuchenki z drzwiczkami otwieranymi do dołu.

W przypadku drzwi otwieranych na bok kuchenka powinna stać w takim miejscu, aby dostęp do jej wnętrza był wygodny. Pamiętaj, że nie ma możliwości zmiany kierunku otwierania. Modele z drzwiczkami otwieranymi do dołu nie powinny być zamontowane za wysoko, ponieważ otwarte drzwi uniemożliwią Ci łatwe wkładanie i wyjmowanie potraw.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację