Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ żelazka - parowe bezprzewodowe

Dotyczy:
Żelazka
Żelazko oprócz prasowania tradycyjnego, pozwala na użycia pary wodnej. Delikatnie zwilżone włókna tkaniny szybko rozluźniają się, dzięki czemu podczas prasowania można je łatwo rozprostować bez użycia dużej siły. Szczególnie docenisz to podczas prasowania mocno zgniecionych, sztywnych tkanin bawełnianych i wełnianych.

Od tradycyjnego żelazka wyróżnia się możliwością pracy z odłączonym kablem zasilającym. Prasowanie za pomocą tego typu żelazka da Ci pełną swobodę ruchów oraz pozwoli na prasowanie trudno dostępnych powierzchni, takich jak na przykład wnętrza nogawek spodni.

Polecamy artykuł:
Jakie żelazko kupić? Wybierz najlepsze żelazko!
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację