Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary - suszarki

Głębokość i szerokość mierzone są wzdłuż krawędzi blatu suszarki, wysokość po jej zewnętrznej krawędzi. Podane wymiary nie uwzględniają wystających elementów, takich jak pokrętła, drzwiczki, wypukła obudowa, czy elementów związanych z podłączeniem urządzenia. Wysokość mierzona jest wraz z nóżkami.Wybierając suszarkę dokładnie zmierz przestrzeń, w której będzie ona ustawiona. Pamiętaj o pozostawieniu wolnego miejsca na złącza i przewody oraz na swobodne otwieranie drzwiczek.
Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem suszarki, ale obawiasz się, że zajmie ona zbyt dużo miejsca wybierz model z możliwością montażu na pralce. Dzięki temu będziesz mógł szybko i skutecznie suszyć ubrania nie zajmując dodatkowej przestrzeni na ustawienie suszarki. Możesz także zdecydować się na zakup pralko-suszarki.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów