Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Kostkarka lodu

Kostkarka w zależności od modelu lodówki może być ręczna (twistowa) lub automatyczna. W lodówce może znajdować się także pojemnik (tacka) do tworzenia kostek lodu.

W tej pierwszej wlewasz wodę bezpośrednio do pojemnika z wgłębieniami. Zamrożone kostki możesz potem przesypać bezpośrednio do pojemnika, poniżej, aby zrobić miejsce na tworzenie nowych.

W automatycznej w zależności od modelu wodę wlewa się do pojemnika lub lodówka sama pobiera ją z bieżącego ujęcia wody. Kostki lodu tworzone są automatycznie.

W wyposażeniu lodówki może być pojemnik z wgłębieniami, do którego wlewasz wodę. Pojemnik stawiasz w szufladzie zamrażarki lub wsuwasz do specjalnej szufladki.

Kostkarka ręczna Kostkarka automatyczna Pojemnik na kostki

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów