Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary zmywarki do zabudowy

W ofertach producentów dominują 2 rodzaje szerokości zmywarek do zabudowy. Decydując się na zakup zmywarki weź pod uwagę wielkość kuchni oraz liczbę osób w rodzinie.

Szerokość zmywarki
Wysokość zmywarki
w zabudowie

Dla kogo?
45 cm 85 cm Najmniejszy model na rynku nadaje się dla lokatora mieszkającego bez towarzystwa. Oczywiście wybór zmywarki zależy także od szerokości szafek oraz ilości wolnego miejsca w kuchni. Jeśli nie masz zbyt dużo wolnej przestrzeni, a męczy Cię ręczne zmywanie, koniecznie wybierz zmywarkę 45 cm.
60 cm 85 cm Duże zmywarki 60 cm są bardzo dobre dla rodzin kilkuosobowych. Mogą być także wykorzystywane przez osoby mieszkające same, które nie chcą po każdym posiłku włączać urządzenia.

Decydując się na zakup zmywarki sprawdź dokładnie wymiary wnęki. Wśród zdjęć produktowych znajdziesz schematy zabudowy. Dzięki nim dowiesz się jakie wymiary powinna mieć szafka.

Polecamy artykuły:
Zmywarka 45 cm czy 60 cm? Czyli jakie są wymiary zmywarek?
Jaką zmywarkę kupić? Wolnostojącą czy pod zabudowę? Wybierz najlepszą zmywarkę!
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację