Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary zmywarki

Dotyczy:
Zmywarki
Wymiary podawane są bez wystających elementów, np. uchwytów, pokręteł.
W ofertach producentów dominują 3 rodzaje wielkości zmywarek . Decydując się na zakup zmywarki weź pod uwagę wielkość kuchni oraz liczbę osób w rodzinie.

Szerokość zmywarki Wysokość zmywarki Dla kogo?
45 cm 85 cm Najwęższy model na rynku nadaje się dla jednej osoby mieszkającej bez towarzystwa. Oczywiście wybór zmywarki zależy także od szerokości szafek oraz ilości wolnego miejsca w kuchni. Jeśli nie masz zbyt dużo wolnej przestrzeni, a męczy Cię ręczne zmywanie, koniecznie wybierz zmywarkę 45 cm.
60 cm 85 cm Duże zmywarki 60 cm są bardzo dobre dla rodzin kilkuosobowych. Mogą być także wykorzystywane przez osoby mieszkające same, które nie chcą zbyt często włączać urządzenia.
55 cm 45 cm Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary zmywarki o szerokości 55 cm są dobre dla osób mieszkających w pojedynkę. Ten sprzęt może być wykorzystywany także przez domowników rzadziej bywających w swoim mieszkaniu, którzy wolą jeść poza domem. Urządzenie kompaktowe doskonale sprawdzi się w małej kuchni.
Polecamy artykuły:
Zmywarka 45 cm czy 60 cm? Czyli jakie są wymiary zmywarek?
Jak wybrać zmywarkę kompaktową?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację