Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ myszy

Istnieją 2 główne rodzaje myszy komputerowych:

Optyczne- działają dzięki diodom świetlnym LED, które przesyłają sygnał położenia myszy do komputera. Nie zawierają elementów mechanicznych, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i bardzo wytrzymałe.
Laserowe- działają dzięki laserowym diodom, dzięki czemu zapewniają większą precyzję oraz płynność ruchów myszy. Idealnie nadają się do gier komputerowych, które wymagają wiele dynamiki.

W sprzedaży pojawiają się także myszy komputerowe, które sa oparte na nowszych technologiach, które są ulepszonymi wersjami myszy laserowych: BlueSpot, BlueTrack, V-Track.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację