Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Piekarnik elektryczny

Piekarnik elektryczny często wyposażony jest w szereg funkcji umożliwiających dodatkowe formy pieczenia oraz ułatwiające obsługę.

Liczba i rodzaj funkcji zależne są od modelu piekarnika. Możesz np. włączyć grzałkę górną do pieczenia lekkich ciast, lub grzałkę dolną, gdy chcesz upiec ciasto z mocniej podpieczonym spodem, na przykład ciasto z owocami. Możesz też włączyć obie grzałki na raz, co jest najpopularniejszym rozwiązaniem i gwarantuje szybkie nagrzanie piekarnika oraz równomierne pieczenie ciast.

Ponieważ coraz częściej w nowym budownictwie rezygnuje się z używania gazu, piekarniki elektryczne dominują w ofercie producentów. Dzięki temu masz nieograniczony wybór, jeśli chodzi o funkcje, kolor i cenę.

Polecamy artykuł:
Jaki piekarnik kupić? Wybierz najlepszy piekarnik do zabudowy!

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację