Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wyświetlacz nawigacji

Wyświetlacz nawigacji jest głównym elementem urządzenia, na którym wyświetlają się mapy, aplikacje i ustawienia zainstalowane na nim.

Głównym parametrem ekranu nawigacji jest przekątna, która jest podstawowym  parametrem określającym użyteczną wielkość ekranu. Wyznacza rozmiar wyświetlacza i podawana jest w calach. Im wyższa przekątna, tym większy wyświetlacz nawigacji i łatwiejsza obsługa. Nawigacje wyposażone są w ekrany dotykowe.


Nawigacje samochodowe posiadają ekrany o przekątnej od 4,3" do nawet 7". Najmniejsze ekrany posiadają nawigacje motocyklowe, których ekrany z reguły nie przekraczają 3,5".

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów