Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

TwinDos

Dotyczy Towarów marek:
Miele
System automatycznego dozowania detergentów. W połączeniu z dwufazowymi płynami UltraPhase 1 i UltraPhase 2 jest najlepszym systemem dozowania płynnych detergentów. System doskonale sprawdza się do prania tkanin białych i kolorowych. Tak dokładne i precyzyjne dozowanie detergentów jest trudne do osiągnięcia przy dozowaniu ręcznym – oszczędzamy aż do 30% detergentów.

Można korzystać również ze swoich ulubionych detergentów. Albo wykorzystując specjalne pojemniki dołączone do pralki Miele TwinDos – do automatycznego i precyzyjnego dozowania albo klasycznie użytkować szufladę na środki do prania.


 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację