Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

DirectDrive - LG

Dotyczy Towarów marek:
LG
Silnik DirectDrive jest cichy i niezawodny. Trwałość silnika potwierdza producent udzielając na niego 10-letniej gwarancji.
DirectDrive to silnik bezpośredniego napędu. Tradycyjnie silnik pralki położony jest po prawej stronie bębna i łączy się z nim za pomocą koła pasowego oraz paska napędu. Taki układ jest przyczyną hałasu oraz wibracji. Może również powodować częste usterki. W silniku DirectDrive napęd połączony jest bezpośrednio z bębnem, co znacznie redukuje hałas i wibracje oraz obniża koszty eksploatacji. Silnik DirectDrive jest także mniejszy od tradycyjnego, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie większego bębna i zwiększenie tym samym pojemności pralki.
 


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów